Проект змін та доповнень до Програми по захисту укрaїнської мови (язика)

Автор: Дмитро Наливайко.

Проект змін та доповнень до Програми по захисту укрaїнської мови (язика)

1. Доповнити частину першу Програми по захисту української мови (язика) (надалі – Програми) після слів: “треба якомога дужче бєрєчь та охраняти” внести “від усяких підарасів та інших жидомасонів”
2. Частину другу Програми викласти у наступній редакції: “2. (вторе) Которі, падла, цього не тікі не понімають, а даже і не хатять понімать, ті єбані гандони ваабщє, бля, не являються реальними укрaїнцамі і даже (тєм болєє) людьмі. Тому кожен реальний українець має право пиздити таку облізяну ногами по печінці у будь-який час”.
3. Третю частину Програми не трогать, бля!
4. У четверту частину внести наступні ізмєнєнія: замінити слово “дурацьких” на болєє соотвєтствующєє нашей мові словосочєтаніє “піздоватічно-долблєбічних”; замінити фразу “вабщє обалдєваєм і получаєм оргазм і массу удовольствія” на таку: “вабщє бєзумно хуєєм, получаєм такой піздатий оргазм і массу классного удовольствія”.
5. Виключити п’ятий пункт Програми, патаму шо ми ніякої Бєлорусії нє знаєм. Нахуя нам оце бумагу портіть?
6. Додати у пункт шостий після слов “рідного”: “і очень любімого”. Доповнити также цей пункт словами: “а также можливих обов’язкових зборів та нових податків, придуманих спеціально для цього”.
7. Замінити у пункті сьомому: “полагається штраф в размєрє 85 нєоблагаємих мінімумов доходів громадян” на фразу: “полагається штраф в размєрє 150 нєоблагаємих мінімумов доходів громадян”. Шо ми будєм стесняться? Виключити з наступної врази наступні слова: “в Сибір, на Соловки” і замінить іх на: “на хімію у Черкаси або у Жовті Води на уранові рудники, або дільничім у Кривий Ріг. А хто буде виябуватись – пошлемо у Тирасполь послом”.
8. Пункт восьмой нам очєнь понравілся, тому ми його трогать нє будєм.
9. Тут тоже усе у порядку.
10. Нічого трогать нізя – дуже добре викладено.
11. Замінити номер телефон довіри на “911”.

Проєкт прошу розглянути до того, як ми усі підемо на літні канікули. Бо потім ми ніхуя не знайдемо.

З повагою, голова постійної комісії по внесенню змін та доповнень
Дмитро А.Наливайко

————————————

Автор: Дмитро Наливайко
[ Цікаві Досліди – http://www.doslidy.kiev.ua ]
————————————

Твоя особиста думка нас тут не цікавить